Parket dhe Llaminat , mjeshter te specializuar

Numri i shpalljes: 46315 | Postuar në: 04.05.2017, 13:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Ndërtim të objekteve / shtëpive

Lloji i shpalljes: Shitet


Mjeshter me ekip te specializuar për ,montimin e Parketit , Gdhendjen e parketit ,montimin e Laminatit , Restaurimin dhe riparimin e të gjitha llojeve të Parketit Ngjyrosjen e Parketit me ngjyra speciale. Pervoj dhe Tradite Familjare mbi 40 vite. Naseri 044 123 585

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Naser