LESHOJ LOKALIN ME QIRA NE LAGJEN DARDANIA PRISHTINE

Numri i shpalljes: 46314 | Postuar në: 04.05.2017, 12:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Leshoj lokalin me qera ne lagjen Dardania Prishtine , lokali ka 20 m2 dhe ka pozite shum te pershtatshme sic shihet edhe ne foto

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 dEKLA