2 boxa aktiva per dj ose darsma

Numri i shpalljes: 46304 | Postuar në: 03.05.2017, 17:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Dy boxa me kam te veta me kablla me krejt kan shum zo per dj per darsma etj gjendje te rregullt

 Klinë     Klinë

 Boxa