IPHONE 5

Numri i shpalljes: 46302 | Postuar në: 03.05.2017, 15:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 5

Çmimi: 110 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet iphone 5 ne gjendje te rregullt ska asnje defekt per ma shum shkruani ne viber

 Prishtinë     Prishtinë 10060

 Dior