Maqin mjellse per miser dhe pasul

Numri i shpalljes: 46291 | Postuar në: 02.05.2017, 15:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Maqin mjellese

 Pejë     Pejë 30080

Dërgo E-mail

 Florim