Shitet PS3 urgjent

Numri i shpalljes: 46289 | Postuar në: 02.05.2017, 01:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 € i pa diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


SHITETT PS3 URGJENT QMIMI 150£ I ARDHUR NGA ZVICRRA DHE KA 1 GJESTIK DHE 1 LOJ JU VIJE GRATIS FIFA 15

 Gjilan     Gjilan 60030

Dërgo E-mail

 Rinor