Lektor

Numri i shpalljes: 46286 | Postuar në: 01.05.2017, 16:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bëjmë lekturimin e Temave të Diplomës : Bachelor, Master, Doktoratë. Gjithashtu dhe lekturimin e seminareve, librave dhe teksteve të ndryshme, Bëjmë gjithashtu përkthime profesionale: Anglisht-Shqip dhe anasjelltas

Kontakti: 045 379 365
email:lekturim@hotmail.com

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Lektor