Prishtinë DHOMA ME QIRA Bregu i Diellit - PRISHTINȄ. 60 E

Numri i shpalljes: 46277 | Postuar në: 01.05.2017, 10:10
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 60 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma fjetje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Prishtinë
DHOMA ME QIRA Bregu i Diellit - PRISHTINȄ. 60 Euro – Dhoma Afer Fakultetit ILIRIA

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 ....