Krevet per femij

Numri i shpalljes: 46273 | Postuar në: 30.04.2017, 16:12
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes krevetin per femij i bler ne zvicerr , eshte i rujshum i perdorur vetem 1 muaj per shkak femija me djep u msu , eshte me rrota levizet leht poashtu palohet dhe vjen me perde si ne fotografi flm per mirkuptim pres te interesuar

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Rubina hoti