kerkoj pastruse

Numri i shpalljes: 46271 | Postuar në: 30.04.2017, 14:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Pastrimi shtëpisë, kujdesin dhe mbështetjen

Gjinia : Femër

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


kerkoj pastruse qmim sipas marrveshjes

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 market