Krevet per femin

Numri i shpalljes: 46266 | Postuar në: 30.04.2017, 02:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 50 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes krevetin per femij eshte i blere ne zvicerr eshte i perdorur vetem 1 muaj , eshte me rrota dhe palohet leht poashtu ka perden dhe gjerat si ne fotografi , pres te interesuarit te me kontaktojn

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Rubina hoti