Patika Jordanka numer 44.5

Numri i shpalljes: 46253 | Postuar në: 29.04.2017, 11:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Atlete

Madhësi: 44

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Jordanka numer 44.5 shume pak te perdorura. Numri i viberit +38649167463

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Blerim