Shes dritare

Numri i shpalljes: 46252 | Postuar në: 29.04.2017, 11:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dyer, Dritare dhe shtesa / Dyer dhe dritare druri

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dritare dhe nje der te ballkonit madhesia e tyre osht 140:80 - 7 copa dritare , dhe nje der 240:80 - 1 der . Te perdoruna dhe qmimi osht 20€ qopa

 Prishtinë     Prishtinë 10000

 Qamil