traktora kumbaja ne shitje

Numri i shpalljes: 46251 | Postuar në: 29.04.2017, 10:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 6.000 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Makina bujqësore - pyllore / Traktorë

Lloji i shpalljes: Shitet


Traktora dhe kumbaja ne shitje ne istog veriq

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 florim