Shitet samsung galaxy j3 2016

Numri i shpalljes: 46245 | Postuar në: 28.04.2017, 18:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung Galaxy J3 (2016)

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte shume shume i rujtun nuk ka as grithe as ndonje defekt, vjen me fotroll edhe me xham mbrojtes eshte i perdorur vetem 3 jave vjen me paket, ka gancion deri me 31.05.2017

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 AJDIN LLAPASHTICA