- CHEMSEX - zgjat seksin deri ne 72 ore pa u ndalur -

Numri i shpalljes: 46244 | Postuar në: 28.04.2017, 15:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Medicinë, Farmaci, Laboratorë

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: Jo e rëndësishme

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 280 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


“Chemsex” është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur.
Në Britani ka dalë në treg dorga më e re, e quajtur “Chemsex”, e cila është stimulant shumë i fortë dhe që ju bën të mundur që të bëni seks për shumë orë, edhe me partner të ndryshëm.
Përdoruesit i referohen kësaj periudhe si ‘ditët e humbjes’ – ku ata nuk flenë apo hanë për 72 orë, si dhe i ndërrojnë mesatarisht 5 partnerë seksual për sesion, e ku seksi i pambrojtur është një prej normave që duhet plotësuar.
Megjithatë nëse e përdorni vetëm një herë që të bëni seks, do ta mbani mend për gjithë jetën dhe nuk do ju ndodhte asgjë e keqe.
Per Info.+37744845808

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 VIMA