ZERIM

Numri i shpalljes: 46237 | Postuar në: 27.04.2017, 15:53
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / DJ pajisje

Lloji i shpalljes: Shitet


Ju Ofroj Muzik Per Dasma dhe Ahenghe te tjera Familjare te Ghithe te Interesuarit Mund te Lajmrohen ne Numrin +377 45 663 230

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 DJ Gazi