iphone Iphone 5

Numri i shpalljes: 46231 | Postuar në: 26.04.2017, 17:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 5

Çmimi: 110 € i pa diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


shes. telefonin ne gjendje. te rregullt +38643954775 veq viber

 Mitrovicë     Mitrovicë 40060

 astrit