Cisterne

Numri i shpalljes: 46227 | Postuar në: 26.04.2017, 13:25
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.400 €

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Prodhim dhe pajisje industriale

Lloji i shpalljes: Shitet


Urgjent

 Malishevë     Malishevë

Dërgo E-mail

 Ardijan limaj