Shtepia dhe lokali ne shitje

Numri i shpalljes: 46221 | Postuar në: 25.04.2017, 18:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 170.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shtepia me dy kate,nenkulmi dhe lokali.
Shtepia ka 8 dhoma 3 banjo gjendet ne Prizren ne lagjen e Dragomanit.

 Prizren     Prizren 20000

Dërgo E-mail

 Shtepia