tavolina me televizor

Numri i shpalljes: 46220 | Postuar në: 25.04.2017, 16:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: SEG

Produkt: CRT - Klasikë

Madhësi: 66 cm (26 inch)

Çmimi: 60 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / TV / LCD / Plasma

Lloji i shpalljes: Shitet


shes tavoninen edhe televizorin tv punon shum mir

 Gjakovë     Gjakovë 50000

 cimi