Likuidim tota

Numri i shpalljes: 46215 | Postuar në: 25.04.2017, 10:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 1 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten me shumice veshje shume cilesore dhe moderne me cmim shume te volitshe. Nga 3 eur 2 eur dhe 1 euro. Ka veshmbathje te ndryshme fustane kombinezonka shorce pantollona maica bluza farmerka jakne etj per te dy gjinit.

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Butik