shitete toka ne sofali

Numri i shpalljes: 46202 | Postuar në: 23.04.2017, 15:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 11

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 15.000 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet toka ne sofali prej 5.5 ari dhe 11 ari

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 agron