Vello- fustan nuserie

Numri i shpalljes: 46199 | Postuar në: 23.04.2017, 08:26
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: S

Ngjyra: e bardhë

Çmimi: 100 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet velloja ne gjendje te mire, njehere e perdorur.

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Aurora