Furra per pizza

Numri i shpalljes: 46193 | Postuar në: 22.04.2017, 13:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje Elektrike dhe Elektronike

Lloji i shpalljes: Shitet


Furra per pizza e perdorur
Me rrym 3fazë
049106601

 Vushtrri     Vushtrri

Dërgo E-mail

 Arbnor