MOTOROLA radiolidhje

Numri i shpalljes: 46187 | Postuar në: 21.04.2017, 15:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1 €

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Motorola radio komunikimi te dores , per vetur dhe Bazë, repetitor analog dhe digjital , baterija , antena etj.
imformata kontaktoni ne numrin e Viber +38970222603 ose ne vels@t.mk

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Motorola