Huawei shitet

Numri i shpalljes: 46180 | Postuar në: 20.04.2017, 16:18
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Huawei

Modeli: Huawei

Çmimi: 70 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet HUAWEI ne gjendje te rregullt esht pak muaj i pordorur esht i ardhur nga germania pranon gjdo kartel nuk ka gridha duket si i ri

 Besianë     Lluzhan

 xxxx