SHPIJA ME MARRVESHJE

Numri i shpalljes: 46179 | Postuar në: 20.04.2017, 14:47
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120.000 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


NESE JENI TE iNTERSUAR ASHT SHPIJA NE SHITJE -ME MARRVESHJE

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 ALI AJETI