Karroc per femij Cam cortina x3

Numri i shpalljes: 46169 | Postuar në: 19.04.2017, 15:31
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 650 €

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Karoca fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


ne dispozicion eshte e perdorur 1 vit ,eshte ne gjendje te mir,eshte tri pjeseshe Korpa per bebe te porsalindur ,Maksikoza si dhe karroca prej moshes 1-3 vjec e me shum...

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Arta