Paisje fitnesi per gjoks e ardhur nga zvicrra

Numri i shpalljes: 46153 | Postuar në: 19.04.2017, 00:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Rekuizita fitnesi dhe Shtesa

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje perfekte e shes sepse kam pas shum dhe jan shit vetem kjo m ka mbet qmimi shum i volitshem

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 Meriton