Qizme te lekures

Numri i shpalljes: 46145 | Postuar në: 18.04.2017, 13:08
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Çizme

Madhësi: >41

Ngjyra: e zezë

Çmimi: 20 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për femra

Lloji i shpalljes: Shitet


Nga norvegjia jan lekur origjinal vetem nje her te perdorura

 Mitrovicë     Mitrovicë 40000

Dërgo E-mail

 Suela