Shes garnitur

Numri i shpalljes: 46142 | Postuar në: 17.04.2017, 23:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


shes garnituren e lekures 3-2 dhe dy fotele e perdorshme edhe per fjetje 3-shja.

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Arita