Shiten ose jepen me Qera

Numri i shpalljes: 46141 | Postuar në: 17.04.2017, 22:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400.000 € i diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Zyret kane nje siperfaqe prej 95 m2 dhe jane ne katin e 2,siper Restorantit Doner Bar.Restoranti ka siperfaqe 95 m2, edhe ka objekte tjera percjellse prej 100 m2,qe jane ne ndertesen e KEDS-it (ish KEK-ut).Zyret gjinden ne qender te qytetit te Gjakovës ne distanc prej 15 metra nga rruga kryesore. Munden te perdoren per shum veprimtari ekonomike si : zyra per institucione te ndryshme:ordinanc,banka,zyra per lami te shumta ekonomike,kombinim zyra dhe lokale afariste si ;shitore,kafe bar,pastiqeri etj. Siperfaqja e zyreve është neto pa mure ,shtylla etj. Zyret jane ne nje gjendje shum te mir dhe jepen pa asnje ngarkes financiar si ; tatimi ne prone,rryma,uji etj. Zyret jepen me nje qmim shum te arsyeshem dhe te volitshem ose nese shiten perkthimi i tyre mund te behet menjeher pasi te behet pagesa brenda dites pa asnje lloj pengese. Zyret mundeni me pa qdo dit pune

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Fitim