shes iphone 5se Urgjentt

Numri i shpalljes: 46130 | Postuar në: 17.04.2017, 12:07
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: iphone

Çmimi: 260 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet iphoni ne gjendje shum te rregullt i sapo ardhur nga Gjermania pa asnje defekt
Qmimi i volitshem ❗️

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Endri