Salloni i perdeve dhe i Tepihave "Doni"

Numri i shpalljes: 46123 | Postuar në: 16.04.2017, 22:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Dyqane, Tregti / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne sallonin ton, mund te gjeni lloje te ndryshme te perdeve dhe tepihave .Gjindemi ne Gjakove-Qarshija e vjeter
qmimet jane te ndryshme mvaresisht prej mallit.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Faton Duraku