PIKA SEXI 0 VETEM PER FEMRA

Numri i shpalljes: 46121 | Postuar në: 16.04.2017, 22:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Medicinë, Farmaci, Laboratorë

Gjinia : Mashkull

Arsimimi: Jo e rëndësishme

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Jo e rëndësishme

Aftësi kompjuterike : Jo e rëndësishme

Çmimi: 220 €

Kategoria Punësim / Ofroj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Ky produkt perdoret per te ringjallur epshin tek femrat, te te cilat me ndikimi e ketij produkti ju dorzohen atij partneri qe esht ne cak per te kryer marredhenje pa dijenin e femres. Perdoren permes pijeve jo alkoolike dhe alkoolike, pa dijenin e tyre se aj akt esht ndodhur me te.
Per te arritur efektin e ketire pikave duhet te perdoret doza e 25 pikave.
Ky produkt nuk ka shije as arome. Mirëpo, reagojnë ekskluzivisht shumë shpejt tek femrat.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Vimax