Kupaçka

Numri i shpalljes: 46117 | Postuar në: 16.04.2017, 19:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 40 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte mundjeje / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten kupaçkat 40 euro te ardhura preh zvicrres origjinal kan edhe venin e çipit per matjen e shpejtesis numri 43 i kepuces

 Lipjan     Lipjan

 Burim muji