Shiten mp4 te ardhur nga gjermania

Numri i shpalljes: 46097 | Postuar në: 16.04.2017, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Acer

Modeli: Mp4

Çmimi: 6 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten mp 4 me shumic dhe pakic mbi 5 copa 6 euro ndersa deri 5 copa 7 euro

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 dini