Toke ne radhime vlore ( Shqiperi)

Numri i shpalljes: 46086 | Postuar në: 15.04.2017, 22:20
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 12000

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: 100 € i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes 12000m2 toke e ndare ne 5 pjese ne vende te ndryshme ne pozicione te ndrysheme si koder dhe fushe gjithemon pamje nga deti
Siperfaqet
1.... 1900m2
2.....1160m2
3....2500m2
4....3600m2
5.....2400m2
Cmimi 100 euro m2 te gjitha te paisura me certifikate pronesie

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ermal