iphon7

Numri i shpalljes: 46081 | Postuar në: 15.04.2017, 17:13
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iphon 7

Çmimi: 666 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


qe nje muaj e posedoj
ngjyr hiri 32 gigaper mashum info me thirrni ne tel

 Ferizaj     Ferizaj 70000

Dërgo E-mail

 blerim