Jordan

Numri i shpalljes: 46079 | Postuar në: 15.04.2017, 15:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i këpucëve: Këpucë

Madhësi: 45

Ngjyra: blu e lehtë

Çmimi: 75 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Këpucë për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten jordankat prodhim nga zvicrra te pa perdorura per me shum kontaktoni ne tel
Viber- +37744489451
Whatsapp- +37744489451

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Qendrim