MONTIM QERAMIKAVE

Numri i shpalljes: 46053 | Postuar në: 13.04.2017, 20:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Kategoria: Punë të përgjithshme

Gjinia: Mashkull

Arsimimi: Arsim i mesëm

Patentë shoferi: B

Njohja e gjuhëve: Shqip

Aftësi kompjuterike : Mirë

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Punësim / Kerkoj punë

Lloji i shpalljes: Shitet


Montim te qeramikave si dhe ofrojm keto sherbime:montim te shkalleve,montim te laminatit,izolime te banjove si dhe punojm fasada te brendshme.per info. Me te hollsishme mund te kontaktoni ne numrat tan tel,viber:+37745837540 ose ne 049244322 ju mirpresim.

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 BUJAR