Shtrat Migun

Numri i shpalljes: 46049 | Postuar në: 13.04.2017, 18:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Bukuria, Shëndeti, shtesa dhe pajisje / Vegla-mjete medicinale / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Migun i cili është një zbulim i hatashëm për trajtimin dhe mjekimin e shumë sëmundjeve të ndryshme duke filluar nga ato osteomuskulare e deri tek ato sistemike. Shtrati Migun përbëhet nga gurët e zhades të cilët lëshojn rreze ultraviolete duke depërtuar kështu thellë në brendësi të organizmit për qëllime terapeutike. Funksioni dhe programet specifike të shtratit Migun perfshinë praktikat e mjekësisë lindore si: akupunkturën, akupresurën, kiropraktikën, termoterapin sidhe masazhen relaksuese Do të ndiheni të mrrekulluar pasi të keni provuar efektet magjike të këtij shtrati !

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Shpejtim