piano ne gjendje pune

Numri i shpalljes: 46047 | Postuar në: 13.04.2017, 14:34
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


piano roland Hp-5000s

 Ferizaj     Doganaj

Dërgo E-mail

 qendrim