piano (ROLAND 5000S ) HP5000S

Numri i shpalljes: 46046 | Postuar në: 13.04.2017, 14:09
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 400 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


piano ne gjendje te mire pune i ardhur nga zvicrra

 Ferizaj     Ferizaj 70030

 qendrim