Oferta me cmime te volitshme per xhirime dhe foto

Numri i shpalljes: 45042 | Postuar në: 13.04.2017, 02:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Evenimete, Festa, Ekspozita, Tendera / Party - Festa - Ahengje

Lloji i shpalljes: Shitet


Bejme xhirime dhe fotografi profesionale per ahengjet e juaja familjare.Me nje kualitet shume te larte dhe nje perkushtim shume te madh ne pune arrijm qe t'i plotsojm te gjitha enderrat tuaja.Sun production ofron:
Xhirime FULL HD,
Fotografi profesionale,
Xhirime me kran,
Fotoshooting,
Foto expres,etj.
Per rezervime na kontaktoni ne nr.049222665(+viber)

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Amir istrefi