makine per prodhim e bllokave dhe kockave

Numri i shpalljes: 45036 | Postuar në: 12.04.2017, 18:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 3.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Të ndryshme

Lloji i shpalljes: Shitet


makina ka keto kallap, parketin,6 kendshin,ija,per parking, ansore te holla, blloka ,es .
blloka mundet 1400 cope me i prodhu per 8 ore , kocka 70 metra katror, ansore deri 1000 metra,
kockat me dy shtresa

 Kaçanik     Kaçanik

 rama