Shtepi

Numri i shpalljes: 45027 | Postuar në: 12.04.2017, 12:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160.000 €

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet shtepia 2 kateshe, gjithsej 5 ari ka garazhd dhe bodrum ,kati par ka dy dhoma nje banjo dhe nje pushimore ,kati dyt ka dy dhoma gjumi nje sallon dhe dy banjo , dy ballkona . Shtepia ka edhe nje bahqe te madhe shtepia gjindet ne dardani 1

 Pejë     Pejë 30000

 Sani muhaxheri