Lokali me qera

Numri i shpalljes: 45017 | Postuar në: 11.04.2017, 23:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 90

Kati: 0

Ngrohja: Me rrymë

Çmimi: 300 € i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Ofrohet lokali me qera i disponueshem per biljardo dhe playstation. Nese jeni te interesuar per opcione tjera si psh frizere etj, biljardot mund te largohen menjeher. Lokali gjendet ne qender te Gjakoves.

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Elvane