Për arsye Mka ardh dhurat tjetri

Numri i shpalljes: 45010 | Postuar në: 11.04.2017, 21:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: iPhone 5

Çmimi: 200 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet iPhone 5 po sa ardhur nga gjermania 2jav i përdorur.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Endrit